PAŞA Qrup tərəfindən növbəti ağacəkmə aksiyası keçirilib
18 oktyabr tarixində ​​PAŞA Qrupun əməkdaşlarının iştirakı ilə Korporativ Sosial Məsuliyyət (KSM) proqramı çərçivəsində növbəti ağacəkmə aksiyası baş tutub.
Aksiyada PAŞA Holdinq, Kapital Bank, PAŞA Bank, PAŞA Sığorta, PAŞA Həyat Sığorta, PAŞA Travel şirkətlərindən ümumilikdə 90 nəfər könüllü əməkdaş iştirak edib. Aksiya çərçivəsində Qala qəsəbəsində, 2 hektar ərazidə 2 min zeytun tingi əkilib.
"Ekoloji mühitin mühafizəsi və təbiətə qayğı hissinin gücləndirilməsinə yönəlmiş bu kimi tədbirlərdə aktiv iştirakına görə Holdinqin rəhbərliyi adından və şəxsən öz adımdan bütün həmkarlara dərin təşəkkürümü bildirirəm. Həmkarlarımızın Əməkdaşlıq Korporativ Dəyərini yaşatmaqla bir araya gəlib Holdinqin KSM təşəbbüslərini aktiv şəkildə dəstəkləməsi hər bir əməkdaş üçün örnək olmalıdır", deyə PAŞA Holdinqin Dövlət Qurumları ilə əlaqələr və KSM departamentinin direktoru Nazim Səfərov bildirib.
Qeyd edək ki, ənənə şəklini almış bu tədbir çərçivəsində ötən il Bakının Şıxov qəsəbəsində PAŞA Qrupu təmsil edən 70 nəfər həmkarın iştirakı ilə 600 ağac əkilmişdi.

On October 18, with the participation of PASHA Group employees another tree planting campaign within the Corporate Social Responsibility (CSR) program took place.
A total of 90 volunteers from PASHA Holding, Kapital Bank, PASHA Bank, PASHA Insurance, PASHA Life Insurance and PASHA Travel participated in this activity. As part of the campaign, 2,000 olive seedlings were planted on 2 hectares in Gala settlement.
"On behalf of the Holding's management and on my own behalf, I would like to thank all the colleagues for their active participation in such events aimed at protecting the environment and strengthening the sense of care for nature” said Nazim Safarov, Director of Government Relations and CSR Department of PASHA Holding.
It should be noted that 600 trees were planted last year in Shikhov settlement of Baku with the participation of 70 colleagues representing PASHA Group within the framework of this traditional event.