PAŞA Holding, "Qırmızı Ürəklər" Fondu və Kapital Bankın birgə təşkilatçılığı ilə Quba və Xaçmaz rayonlarında “Vətən Bağı” salınıb.
“Vətən Bağı” layihəsinin əsas məqsədi, şəhidlərin adına ağac əkməklə şəhidlərimizin əziz xatirəsini əbədiləşdirməkdir. Beləliklə, layihə çərçivəsində Quba və Xaçmaz rayonlarında ümumilikdə 600 ağac əkilib.
Birinci və İkinci Qarabağ müharibələrində torpaqlarımızın azadlığı uğrunda canını əsirgəməmiş hər bir şəhidimizi qəlbimizdə, xatirələrini isə Vətən Bağlarında yad edirik.

PASHA Holding, Red Hearts Foundation and Kapital Bank have jointly organized "Homeland Garden" ("Vətən Bağı") in Guba and Khachmaz regions.
The main goal of the project is to perpetuate the memory of our martyrs by planting trees in their names. Thus, a total of 600 trees have been planted in Guba and Khachmaz districts within the project.
We got our freedom after a lot of sacrifices; we should never take it for granted. A big salute to all the soldiers who sacrificed their lives for our independence in the First and Second Karabakh Wars.